EMO STROPEX z wysokowydajną wentylacją RESPIRECO

KZN to nadproże, które dzięki swojej budowie i montażu w osi stropu dało możliwości do zastosowań systemowych takich jak termoizolacyjne rozwiązania EMO STROPEX oraz wysokowydajnej wentylacji rewersyjnej RESPIRECO uzyskującej sprawność odzysku ciepła zawsze powyżej 95% bez względu na warunki atmosferyczne.

EMO STROPEX to dwa rozwiązania. Jedno to optymalna termoizolacja nadproża z możliwością montażu rolety zewnętrznej podtynkowej lub żaluzji fasadowej. Drugie rozwiązanie powstało po połączeniu termo-BELKI z urządzeniem RESPIRECO i tu również można zastosować roletę zewnętrzna podtynkową lub żaluzję fasadową. 

EMO STROPEX to marka oferująca na rynku innowacyjne rozwiązania w zakresie termoizolacji okien i drzwi. Tam gdzie jest nowoczesna stolarka okienna są również nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które zapewniają komfort cieplny, czyli elementy montażowe termoizolacyjne.

Systemy EMO STROPEX zbudowane z elementów wykonanych z zamknięto-komórkowej piany PUR. Dodatkowo elementy izolacyjne wyposażono w uszczelkę, na którą producent daje 25 lat gwarancji zapewniając szczelność na połączeniu elementów termoizolacyjnych z ramą okna. Tak „zagwarantowana” szczelność wymaga sprawnej wentylacji i tu z pomocą przychodzi marka RESPIRECO. Urządzenia RESPIRECO występują w różnych odmianach w zależności od potrzeb np. duże wolnostojące urządzenia znalazły zastosowanie w szkołach, kortach tenisowych, ale również w nowobudowanych leśniczówkach gdzie projekt wymagał wentylacji o tak wysokiej sprawności.

Połączenie nadproża KZN z urządzeniem wentylacyjnym RESPIRECO ukrytym w termoizolacyjnym elemencie, jakim jest termo-BELKA tworzy zespół dedykowany do zastosowania w otworach okiennych i stanowi gwarancję świeżego, czystego powietrza bez strat ciepła.

Więcej o:

Systemach termoizolacji stolarki okiennej i drzwiowej na stronie www.emostropex.com

Systemie wentylacji rewersyjnej pod adresem www.respireco.com